HAKKIMIZDA

Vizyonumuz

Note İnşaat ve Yatırım şirketi; 2005'den beri başta inşaat olmak üzere, tekstil, iç ve dış ticaret, turizm sektörlerinde varlık göstermektedir. İnsana ve insan yaşamına verdiği değerle kişilere dört duvar değil, bir yaşam vaat etmektedir.

Hedefine her gün yeni fikirler katarak tüm coğrafi ve kültürel değerlerin bilincini taşımak, her toplumdan bireyin beklentilerine ışık tutmak ve hayallerini kaliteli yapılarla süslemektedir.

Misyonumuz

Note İnşaat ve Yatırım şirketi; Sektörde artık alışıla gelmiş yapıların ve yaşam alanlarının gelişi güzel tasarlanmaktan çıkıp daha yenilikçi ve fonksiyonel yapılarla oluşturulmasına öncülük etmek, fikir katmak ve her zaman daha ilerisi için çalışmaktadır.

Kalite politlamız ;

Note markasına ait kalite kültürü oluşturmak,

Kalite dökümanları ve güncel şartname metodları belirlemek,

Metodları hayata geçirmek ve etkin kontrol sağlamak,

Teknolojiye uygun güncellemeler yaparak kalite sürekliliğini sağlamaktır.

Note İnşaat ve Yatırım'ın farkı, Note projelerinde her zaman tasarım odaklı teknolojik çözümlere ve bu çözümlerin kullanılmasına öncelik vermesidir. Note, inşaatını üstlendiği tüm yapılarda TBDY 2018 kapsamında Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları ve TS13515 gibi güncellemeleri, 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili tüm yönetmelik hükümlerine uygun biçimde yapmaktadır.

Note projeleri, kapsamlı zemin sondajları ile hazırlanan detaylı zemin etüt raporlarına uygun ve gerekli iksa tedbirleri alınıp güvenli biçimde yapılmaktadır. Bu tür blokların tamamı, yükleri sağlam zemine aktaran, projesine göre radye temel veya kazıklı radye temel ile deprem kuvvetlerini güvenli bir biçimde karşıladığı ispatlanan taşıyıcı sistem uygulamaları ile yapılır. TSE’ye uygun kalite güvence belgeli olmasının yanı sıra şantiye ve laboratuarda testleri yapılan, statik projesine uygun sınıfta hazır beton ve sismik demir kullanılarak betonarme ve çelik yapılar inşa edilir.

Ciddi emek ve mücadele ile üretilen her yapının, her paydaş için mutluluk ve gurur duyma nedeni olmasının sağlanması Note‘nin ana hedefidir.

İletişim

Soru ve önerilerinizi bize yazın...

Gönder